Jo'anna - Úvod | Bandzone.cz

Jo'anna acoustic-r&b / Praha

Playlist kapely
0:00 / 0:00
 • Not Enough
  Speak Words
 • Disappearing
  Speak Words
 • Weirdo
  Speak Words
 • Embrace the Flame
  Speak Words
 • Same Faults
  Speak Words

Kontakty

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Novinky

Makáme tak, že není čas sem psát, jak moc makáme

Dlužím Vám spoustu novinek, tak to vemu stručně:

- Máme live projekce, které nám dělá úžasná Káťa Černá. Poprvé jste je mohli vidět v Drive Housu, kde s námi hráli Lazer Viking! Byla to velká pecka, koukněte na fotky.

- Žižkovská noc byla super, hromada lidí a fajn hraní, ale tentokrát jsme si připadali extrémně nazí v naší minimalistické sestěvě, takže jsme jí trochu rozšířili a...

- Máme basu! Přibrali jsme do party Honzu Heřmana na bezpražcovou baskytaru. Premiéra proběhne teď v sobotu 28.4. v Baru Coming Soon, kde s námi akusticky zahraje kamarád Niceland.

- Natočili jsme 3 songy pro Black Coffee Session, takže už nás najdete i na YouTube. Jsou to 2 nové  songy a "Disappearing", nejsmutnější song z našeho debutového alba, který je teď nově k poslechu i zde na bandzone.

- On air jsme vystoupili na Rádiu Proglas. Za pozvání děkujeme Mortinovi Kyšperskému.

- Natočili jsme klip! Ještě se to musí sestříhat a pak bude fame :D Jen to asi chvíli potrvá, po 14 hodinách natáčení je materiálu docela dost. Odhad je červen, tak uvidíme. Za fotky děkujeme Karol))

Mějte se krásně a přijďte na koncert

S láskou,
Johnny

Zobrazit všechny novinky

Nově přidané fotky

Zobrazit všechny galerie