Jirka Mucha - Úvod | Bandzone.cz

Jirka Mucha indie-world music / Plzeň

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • Chintamani
    Nezařazeno
  • Angrez
    Nezařazeno
  • Lost Village - film soundtrack
    Nezařazeno

Kontakty

Novinky

Nové album na startovači

(Upraveno: )

Youtube Video q-2KH5Vs7m0Youtube Video q-2KH5Vs7m0

Tak je to tady. :) Ten projekt jsem připravoval asi dva roky a až nyní dostal odvahu to dokončit a zveřejnit. Veškerý detaily se dozvíte na odkazu k mému projektu

Co můžete pro to udělat? V první řadě sdílet. Sdílení (super, když k tomu i něco napíšete) je obrovská pomoc. Vlastně, ani si možná neuvědomujete, jak moc sdílením umělcům pomáháte. A pokud budete chtít, můžete si například předobědnat moje album + zakoupit nějakou z těch bláznivých odměn, které nabízím. V odměnách jsem se trochu vyřádil, postupně budou ubývat a nová, ještě bláznivější, přibývat. Pokud se projekt vydaří, dostanu konečně možnost zavřít se na několik měsíců do studia a vytvořit nové hudební dílo, které mám v hlavě připravené. ????

Zobrazit všechny novinky

Nově přidané fotky

Zobrazit všechny galerie

Nově přidané videa

Zobrazit všechna videa

Poslední názory

Itawa

Minule jsem Ti říkala, že je to CD pro mě občas moc popík... ale to jsem jej poslouchala jen chvíli - jen po povrchu. Tak se to zdá pro mysl, která víc kategorizuje, než opravdu poslouchá. Co jsem nebyla v kavárně, tak si tě docela poslouchám a hodně to se mnou rezonuje. Krom toho je to zvukově úžasně propojené - hutné - a ty tvoje vícehlasy jsou taky parádní. Příště, až se uvidíme, tak tě dodatečně podpořím... fakt ;-) a ještě jedno CD bych potřebovala. Vím, komu by udělalo radost. Tak ať dál kveteš - kvetete - oba tři.

Zobrazit všechny názory