Ježkovci - Úvod | Bandzone.cz

Ježkovci rock-big-beat / Troubelice

Playlist kapely
0:00 / 0:00
 • Anahata-studio 2017
  Nezařazeno
 • Válka-studio 2017
  Nezařazeno
 • Chrousti-studio 2016
  Nezařazeno
 • Mám to pod kontrolou-studio 2016
  Nezařazeno

Kontakty

Novinky

Nový člen

Vítáme u nás Terezku Müllerovou - doprovodná kytara

Zobrazit všechny novinky

Nejbližší koncert

Zobrazit všechny koncerty

Nově přidané fotky

Zobrazit všechny galerie

Nově přidané videa

Zobrazit všechna videa

Poslední názory

Bez profilu

Ježek

Zdravím všechny příznivce a fanoušky kapely Ježkovci. Po dvouleté zdravotní nucené přestávce vám chci oznámit, že kapela Ježkovci opět začíná fungovat v původní sestavě. Jediná změna bude na pizici doprovodné kytary. Kdy místo Jardy Brachtla nastoupila mladá kytarystka Terka. První vystoupení bude mít kapela 17.června 2023 v Lazcích na hodové zábavě. Rocku zdar. Ježek

Bez profilu

Jarda Vitoň

Ze závažných zdravotních důvodů člena kapely? Tak a teď tu o červené karkulce nebo s pravdou ven? Jak Je to? Mluví se o zákazu pro bubeníka od manželky.

Fuxal

Zdravím všechny příznivce Ježkovců, Mirka Spilky a kapely Perseus. Jelikož naše bezpečnostní rada státu od dnešního dne zakázala do odvolání veškeré hudební, sportovní a společenské akce nad 100 lidí. Bohužel nikdo neví jak dlouho tento zákaz bude trvat, jelikož den konání rockového plesu je 4.4.2020, nerad bych předháněl situaci a tuto akci předčasně rušil.Chci ubezpečit fanoušky a účastníky plesu, že rockový ples se určitě uskuteční i za cenu náhradního termínu.Prozatím chceme vyčkat, a uvidíme kdy bezpečnostní rada státu tento zákaz odvolá.Samozřejmě pokud by tento zákaz měl trvat dlouhodobě, pak by se řešilo i zrušení plesu a vrácení vstupného zakoupeného v předprodeji. O všem budeme fanoušky a účastníky plesu včas informovat.,,Aleš Müller-Ježek"

Zobrazit všechny názory