Ježkovci - Úvod | Bandzone.cz
BZ si odteď na mobilu užijete lépe díky partnerovi redesignu GoGEN.

Ježkovci rock-big-beat / Troubelice

Playlist kapely
0:00 / 0:00
 • Anahata-studio 2017
  Nezařazeno
 • Válka-studio 2017
  Nezařazeno
 • Chrousti-studio 2016
  Nezařazeno
 • Mám to pod kontrolou-studio 2016
  Nezařazeno

Kontakty

Novinky

ZRUŠENÍ KONCERTŮ

(Upraveno: )

Zdravíme všechny fanoušky! Na vědomí dáváme, že ze závažných zdravotních důvodů člena kapely jsme byli bohužel nuceni zrušit  některé z plánovaných akcí. V rámci zachovaných velkých akcí vás budeme vždy zavčas informovat na našich stránkách. Těšíme se až vás zase všechny uvidíme!!!                     

Zobrazit všechny novinky

Nejbližší koncert

Zobrazit všechny koncerty

Nově přidané fotky

Zobrazit všechny galerie

Nově přidané videa

Zobrazit všechna videa

Poslední názory

Bez profilu

Jarda Vitoň

Ze závažných zdravotních důvodů člena kapely? Tak a teď tu o červené karkulce nebo s pravdou ven? Jak Je to? Mluví se o zákazu pro bubeníka od manželky.

Fuxal

Zdravím všechny příznivce Ježkovců, Mirka Spilky a kapely Perseus. Jelikož naše bezpečnostní rada státu od dnešního dne zakázala do odvolání veškeré hudební, sportovní a společenské akce nad 100 lidí. Bohužel nikdo neví jak dlouho tento zákaz bude trvat, jelikož den konání rockového plesu je 4.4.2020, nerad bych předháněl situaci a tuto akci předčasně rušil.Chci ubezpečit fanoušky a účastníky plesu, že rockový ples se určitě uskuteční i za cenu náhradního termínu.Prozatím chceme vyčkat, a uvidíme kdy bezpečnostní rada státu tento zákaz odvolá.Samozřejmě pokud by tento zákaz měl trvat dlouhodobě, pak by se řešilo i zrušení plesu a vrácení vstupného zakoupeného v předprodeji. O všem budeme fanoušky a účastníky plesu včas informovat.,,Aleš Müller-Ježek"

Ježek

Mockrát děkujeme za pochvalu,bylo nám ctí si zahrát s takovou super kapelou.Určitě se brzo uvidíme.

Zobrazit všechny názory