Jásný kámo v pátek ... počítám s tím !!!!
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Jásný kámo v pátek ... počítám s tím !!!!
j j máš to pěkný...se musí nechat..
No ty kravo,co ti k tomu mam rict...:)Je to vybronyy!!!Fakt asi po destay posilam nejvetsi props:)Ja mam ted uplne nejakej zabloklej mozek a nemuzu prijit na zadny poradny veci:(Znicilo me to man!!Good Job
Ty se ozvy hlavně co s tím beatem hej!!:D
Zdarek Jeso :-)
Pokud by jsi měl zájem a chtěl by jsi zkusit RMX mojí akapely, tak je možost si ji stáhnout u mě na profilu v novinkách, čti podrobnosti ;-) ... mě jse fájn....
Zdarek
Mono
Holaa:)Dneska uz asi po 5 sjizdim instro 9..jeste jednou props man!!
sap mén, luxusní produkce.. :) čekni můj profil snad brzo přijdou novinky :) kdyžtak co takhle spolupráce? :P
Packet
Instro 15 yes! Jednoduchá melodie, ale strhne
Díky moc:)Muj koment byl naprosto uprimnej,poslouchal sem pak vsechny a uplne super,super zvuky proste nazvuceni a hlavne melodie!!Treba instro 9 je jedno z nejelspich co sem tady na bz slysel!!Respect:)Dáávam do spriznenejch!Jinak jak dlouho se tomu venujes?Peace a urcite se ozvy az bude neco novyho,rad poslechn veci od mistra:)
cau chlape....dikes za komentiiiik:-)mej se Thing