Ok man, udelal bys neco smutnyho co by pripominalo melodii vanoce? Je to moje specialni prani :))
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Ok man, udelal bys neco smutnyho co by pripominalo melodii vanoce? Je to moje specialni prani :))
Posielal som ti mail , reaguj dík mier
No novej beat je super man:)fakt nemam zase slov:DRespect!Jinak mam taky novy beatz budu rad za koment:)Peace
Cus mén hele remix TUPACA nalozenej!!! respect ...mheer
zdravim tě jeso,napsal jsem kvalitní trek na INTRUMENTAL 9 myslíš že kdyby jsi mi ho posla já to nahrál a poslal ti to jak to bude vypadat...šlo by to??stojí to za to.ozvy se co nejdřív díky...na muj proifil.icq tam je kdyby něco.thanx napis!
Zdravim.. nemal by si nejaky kontakt na seba?napr mail?
Jako řeknu ti Jesiii..děláš moc skvělé beaty do hip hopu,jedny z nejlepších,ale zatím furt nic na co bych mohla zpívat - co by mi otevřelo pusu a hned se utvořila melodie v hlavě:/...jinak díky za info pane tajemnej:D
kamo hazim do spriznenych!jinak ta vec je fakt jakoze po pici:)neudelali bysme spolu vice veci?fakt sem rad ze s tebou muzu vubec neco delat:Dje to pro me cest....dikes a mej se bracho
moc hezké fotky,ale beztak vždycky budeš zahalen v tajemnu:Dnikde ti totiž nejde pořádně vidět do tváře;)jinak beaty čím dál tím lepší:))měj se ..Lů
Nazdárek, omlouváme se za dotěrnost, ale rádi bysme tě pozvali na poslech naší muziky
Papa Noel !!!!