Jelikož chci, aby to bylo nejlepší, tak počítám 2-3týdny, ale za to čekání to snad bude stát!!Zatím se maj kamo čus!
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Jelikož chci, aby to bylo nejlepší, tak počítám 2-3týdny, ale za to čekání to snad bude stát!!Zatím se maj kamo čus!
Čus kámo, tak už pracuju na textu, bude to feat nejen s tebou, ale jako hosta sem si pozval taky zpěvačku tak se máš na co těšit.Ještě bych se chtěl zeptat, jestli nemáš volnou tu instrumentál 9 je hodně dobrá, a pravej styl, ozvy se.Peace Zia!
cus bracho, heled byla by ta 126 volna na tu soolovku? Je bombova a hodi se mi i k tomu textu:)
Kaamo tak co? xD Uz sem nedockavej a desne nadrzenej na psani toho valu..
125 Ey pomali jedeš vejšku libí semi to jeto kvalita X) Březen začínám nahrávat pak se ozvu X)
čau,proč se mi neozveš na tom icq? (327-311-876) vidím že si tady dal nove beaty předevčírem, tak furt čekam na tebe a nic:/
Cau bro! Cekuj novou pecku Neptej se, na majku Synchro,Krouzmen,MG a X-Ray :) Na produkci Della! Zkomentuj to, zpicuj to, pochval to, proste nazoruj! xD
Pic..BTW: Na ten beat se tesim, az to bude hotovy, posli to na mail xray.pmx@email.cz
Uh!
Parada, toto me opravdu bavi, fakt kvalita! Tvy beaty maji zvuk, bavi me! Hele nesel bys do nejake spoluprace? Napis mi kdyztak na profil kontakt!
Mej se!
Piroch
cus Jeso :)
hej ta 126 je tak neskutečně dokonalá ze to snad ani neni mozny :) Suprovej beat.
Jinak jak jsi na tom s tim mastrem toho Hodne veci?:)
mej se
cauko kamo! Jak to vypada? nezapomels na mě?:)