zdravím tě man....cd už jevenku..tak poslechni a hod koment..mír
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
zdravím tě man....cd už jevenku..tak poslechni a hod koment..mír
Hala man)Ty vole nevim co tohle mohlo bejt za kretena...:/Hele ta ochrana je takova neprijemna nechces spis dat nejaky mluveni jako jeso production a tak?)jen tak me napadlo vis co)Mej se
cuzz delam tedka EPicko a shanim na nej beaty nemel by si zajem estli jo tak se ozvi pls :D peace a mej se VAN DORS
oki dik
ahoj nak mi blbne bandzone pls nemoh bys mi na mail poslat song Don't stop the music
sararadov@seznam.cz
DIK
_Sarance_
díky díky,cenim si toho...Od takovýho beatmakera ;-)...Máš dobrý beatky ;-)...třeba by jsme mohli udělat nákou spolupráci kdyby jsi chtělll... zdravim a měj se fajn ;-)
zdarek, kdysi jsme se domlouvali na nejake spolupraci.. hodne me zaujal ten beat 152, je to volny ? :) zatim se mej ;)
diky kamo za nazor.) jinak nove veci stale kvalita u tebe:)
jeso hod mi na sebe ke me na profil nejakej kontakt pls.
měl to bejt profil kapely,tak chceckni kapelu a ne mě :-D zdarec a měj se