cau, libi se mi tvoje produkce, kdyz budes mit zajem rad bych se ujal nejaky instrumentalky, poslechni moje a dystak napis, dik, pic
Podobnost se určuje podle počtu společných fanoušků.
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
cau, libi se mi tvoje produkce, kdyz budes mit zajem rad bych se ujal nejaky instrumentalky, poslechni moje a dystak napis, dik, pic
ahoj mas to moc peknee =**
Nazdar paci sa mi tvoja tvorba mohli by sme dat nejaku spolupracu?
zlato je to svely .ale spis se mi asi libil ten beat predtim...vazne..mel si tam lepe polozeny akordy...sedly mi vic...nevadi..jinak skvely....:-*dekuju
ČAO BRO NEMĚL BY SI ZÁJEM SPOLUPRACOVAT NA ALBU??
Cauwes cekujte Songy a nechte nake komenty dikes moc.....www.bandzone.cz/bigr Jinak to mas V pohode zajebane
kokos Lojza si zabil:-D.drbo.
Ahooj neni vubec za co :D jsem ti sem nestihla napsat nazor jsem pospíchala :D ale jinak mas fajn instraa :) jen tak daal :-*
Kamo 10 a 11 hrajem na hip hop jamu, jedes taky?
Ten syntetyzátor tě baví, co? :D