Ahoj Jeso, Instro 195 je vážně nádherný...dalo mi víc, než jen fajne poslech, ale i inspiraci k textu a za to bych ti chtěla poděkovat. Vážně dík moc. Máš luxusní tvorbu:-)
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Ahoj Jeso, Instro 195 je vážně nádherný...dalo mi víc, než jen fajne poslech, ale i inspiraci k textu a za to bych ti chtěla poděkovat. Vážně dík moc. Máš luxusní tvorbu:-)
zdarec husty inštra mrkni na nas profil dik
195 fakt nádhera..
Heled kamo, uz sem zase na icku, Zoekovi (spanel) se nejvic libi ta 182 tusim, je to ta houslova, pod se domluvit na icko nebo tak, docela to specha, je tu jen na mesic..
Kloubou dolů fakt pěkný instro to první new!fakt že jo!kdyžtak se koukni na muj profil!diky Rady
Zdrawim man už dlouho dobu pozoruju tovjí produkci protože máš obrovskej talnet ale to co si udělal ted to snad neni možný kámo mam s toho husí kůži xD!.. luxusní beat ty vokály v tom luxus kdybys ho prodával ozvi se pls napis třeba na profil měl bych o něj obrovskej zájem .. měj se a pokračuj takle dál ...
Hej kamo pod na icko.)
Díky moc,teď zrovna budu vydávat mixtape chtěl jsem se domluvit na spolupráci kdybys chtěl tak icq 460236747
Score nemá na svích albech samplované hudby ??? nebo jsem tžo pochopil špatně to vs. ve videu ?
Pěkná Tvorba kdybys chtěl tak se ozvi