vyborny beaty ... za kolik je delas?...zatim zdar..
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
vyborny beaty ... za kolik je delas?...zatim zdar..
Zdrawim....beat 199 je bomba....MIER :)
Zdrawim....beat 199 je bomba....MIER :)
cuss...hej ty instra sou upe moc mrte dobre(:...hej jen tk dal ...(:
čau mám zajem o beat o podrobnostech bych se domluvil zatim formou mejlu nechci to řešit přez BZ mirasmaj@seznam.cz . Díky
luxus instra,jde vidět že todle už je o nečem jiném! Jen tak dál
Díky,toho si vážím:),máš to good:),tvý beaty sou na úrovni,hodně se mi líbí,dobrá tvorba:),házím fans,měj se
Zdar. až bude čas a chuť kontroluj nový solotrek. Postaral som sa aj o podmaz, síce brutálny sampling ale chutí :D Tak ciao
čawec , kdyžtak čekni naši tvorbu , peace ..
sme z mohelnice , to je kousek od tebe .. :) čuss
Ahoj... diky za zpravu! :-) jinak.. primova tvorba! Neni moc co vytknout. To co delate delate dobre... co se mi libi uplne nejvic, vsechny instra maj prijemnej zvuk. Co mi malinko nesedi, ze beat je vzdycky hodne nad muzikou. Ale do HH, proc ne... Mejte se prima a at se dari! A.