mmm.. super :)
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
mmm.. super :)
Kamo maš muj velikej obdiv můžeš se rovnat s velkými jmény...jestli budeš mit čas zkus mi to troche zkritizovat dik moc maj se MK
zdravim jesa ,
tak po nějakém čase jsem jsem přišel na tvůj profil....opět beaty na úrovni,dáváš do toho kus sebe,kvalita-to je Jeso :) jako jeden z mála to tady drtíš )) měj se a ať se daří
p.s. : kdyžtak se ozvi až budeš mít méně práce...musíme zase spolu něco urobit !!
a 198 very very good :-)
nazdar instro 201 fakt dobré .. ide ti to
mooooc luxuusnííí tvorba neměl by jsi někdy zájem o spolupráci?:)..fakt moc hezké máš ty beaty:)...jinak děkujuu moc:-*
maan;-)instro 201.....nelze okomentovat..proste kdyz to pusitim tak neco v tom je......davas do beatu kus sebe:-Djde to znat...jinak se kazdopadne tesim na tvy CD muze to byt zajimave necham se prekvapit...zatial ceeest;-);-):-D
zdravim libi se mi tvoje instra..koukni na me nech nazor jesti se ti bude libit mohli bysme neco spáchat serus:)
eeej Jeso mas hodne dobre beaty,.bavi me !! new ukazka mazec,..tak zatim mej se
Cau:)jestli mas chut, tak skoukni novou varku beatu:) Diks man