Už jsem to psal jednou parádní a ještě víc lepší
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Už jsem to psal jednou parádní a ještě víc lepší
cusss man kdyz budes mit cas cekuj new track the bomb records:) mejse
ta 205 to je wazne kralovsky podmaz...
www.bandzone.cz/fan/deserterbalanc , jinak profil skupiny www.bandzone.cz/balanc
Sewas men... Mám zájem o některý z tvých beats... :) Samozřejmě podám,jen kvalitu... Mužeš poslechnout na profilu , moje věci : Sbohem dát , Jedeme Non Stop :-) Udělám HIT tvorbu, at čistý Rap, lyrikU, tak i zpěv :-) Který dělá málokdo... dej vědět na muj profil www.bandzone.cz/deserterbalanc Jinak mám zájem o beat 205 a 195... Kdyžtak mi zanech na profilu icq. díky...
;) Víš co domluvime se až uslyšííš intro;)
Zdar men měli by jsme zájem a o nějaky beaty;) kdyby se ti libila naše tvorba dej vědět na našem profil ta nahravaka tam je na šhit majk ale bude se jebat cedo ve studiu base mastering headdy a david steel jinak už mame na cedku špičkovní producenty;) tak se ptáme jesti nechceš jít taky;) kdyžtak dej vědět zatím hola men;) DYAS Danny
hii man, díky za nabídku, Na to , že děláš tak krátce máš dost dobrý štyl a kvalitu produkce. No líbí se nám stejně jak players beat 199. Každopádně tvá tvorba by šla na naše ep, který půjde do phy do časopisů 3ech. Potřebujem větší promo nejdřív před deskou oficiální. Ozvy se jak ses rozmyslel. Jen pro představu to ep vyjde na 25 000 takže bysme byli radi, když by byl free. Bude tam nebezpečná flow, texty, kvalita viz acapela na našem profile, která je ještě bez masteringu prostě holá. Ale místo platby tobě bysme udělali tobě promo..sewas B.A.
Však v pohodě ;)
i to se stane :)
a nemusíš děkovat, to je samozdřejmééé :)
♥ Naty
Však já tě už v kapelách mám =P
Styď se, že nepoznáš ani svojí fanynku =P:D