Jeso - Názory | Bandzone.cz

Jeso hip hop-r&b / Olomouc/Velka Bystrice

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • DAVID STEEL ft. JESO - CELA 430
    Nezařazeno
  • Morelo + Tafrob ft. Jeso_ OLD KIDS
    Nezařazeno
  • Jeso ft. Suvereno & Patricia---Vráťme-svetu-lásku
    Nezařazeno
  • MORELO ft. TAFROB--Jak-Zvire-prod. JESO
    Nezařazeno
  • Jeso ft. MAAT - Chyť mě, když to dokážeš
    Nezařazeno
  • Haathor ft. Nironic & Jeso-Get Up
    Nezařazeno
  • MAAT_čistý_bars_prod. Jeso
    Nezařazeno
  • Baška -život (prod. Jeso)
    Nezařazeno
  • Cesta ft. RADone-Melodie (Jeso Produkcia)
    Nezařazeno
  • beat128
    Nezařazeno
  • NEW Snippet (beaty nejsou k dispozici!!)
    Nezařazeno
  • Dirtbag-Slow_down (Jeso_Remix)
    Nezařazeno
  • beat113
    Nezařazeno
  • Instro 243 (Hrane)
    Nezařazeno
  • Instro 242
    Nezařazeno
  • Instro 240
    Nezařazeno
  • Instro 236 (dirty)
    Nezařazeno
  • Jeso-Symphonic (Flutaliano2)
    Nezařazeno
  • Instro 227 hrane
    Nezařazeno
  • Regiment-Slobodne umenie [prod. Jeso]
    Nezařazeno

Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.

Bez profilu

Deserter BALANC Mc´s

Sewas men... Mám zájem o některý z tvých beats... :) Samozřejmě podám,jen kvalitu... Mužeš poslechnout na profilu , moje věci : Sbohem dát , Jedeme Non Stop :-) Udělám HIT tvorbu, at čistý Rap, lyrikU, tak i zpěv :-) Který dělá málokdo... dej vědět na muj profil www.bandzone.cz/deserterbalanc Jinak mám zájem o beat 205 a 195... Kdyžtak mi zanech na profilu icq. díky...

Danny A Cvok

Zdar men měli by jsme zájem a o nějaky beaty;) kdyby se ti libila naše tvorba dej vědět na našem profil ta nahravaka tam je na šhit majk ale bude se jebat cedo ve studiu base mastering headdy a david steel jinak už mame na cedku špičkovní producenty;) tak se ptáme jesti nechceš jít taky;) kdyžtak dej vědět zatím hola men;) DYAS Danny

Marko_Nedělej

hii man, díky za nabídku, Na to , že děláš tak krátce máš dost dobrý štyl a kvalitu produkce. No líbí se nám stejně jak players beat 199. Každopádně tvá tvorba by šla na naše ep, který půjde do phy do časopisů 3ech. Potřebujem větší promo nejdřív před deskou oficiální. Ozvy se jak ses rozmyslel. Jen pro představu to ep vyjde na 25 000 takže bysme byli radi, když by byl free. Bude tam nebezpečná flow, texty, kvalita viz acapela na našem profile, která je ještě bez masteringu prostě holá. Ale místo platby tobě bysme udělali tobě promo..sewas B.A.

1 2 3 4 5 6810131620242832353840 41 42 43 44 45 46 47 48 49515356606571788694101107111114116118 119 120 121 122