hele ty nejses gangsta. nech Stodolní bejt. Stodolni je nase.
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
hele ty nejses gangsta. nech Stodolní bejt. Stodolni je nase.
jak muzes videt od 27.5.2008 jsem v cesku nejvetsi gangster. pozor deti. prisel bronx:-D.
Přestaň si hrát na gangstera ... nejsi.
ZD Jeso,mam novy ICQ,tam to se bloklo,nemam na tebe kontakt ,psal sem ti na mob.ale nevim jestli ti to c.porad plati.Takze me napis na ICQ 570995884
jinac hoslicky porad faras skvěle..)) jak slysíím:-):D kdyztak komenty hazej na na tenhle muj profil dííky mejse))
cuus:-)mrkni na nový track + bonus track, z připravovaného CD...))
Jo a přidal jsem do spř.
Díky moc chlape za koment! Strašně mě to potěšilo, a ještě víc mě potěšilo že je od někoho jako jsi ty! To já na tvoji tvorbu nemám ani slova jako! Nejvíc se mi líbí, ale ten track, jak jsi udělal s Gambou. To je fakt pecka s velkým P !!! Ale děkuju moc...Peace Fero
zdar men...velmi spoko produkcie ak by si mal niekedy cas a chut na nejaku spolupracu kludnes sa ozvi budem len rad...
Život není fér moc povedený!! Je víc inster o se mi tu hodně líbí. Slušná práce!