zdravim te tvoris opravdu muziku ktere nechybi koule charisma a proste vse co k tomu patri ;) budu rad kdyz zavitas na muj profil a hodis naky ten koment..serus a hodne zdaru
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
zdravim te tvoris opravdu muziku ktere nechybi koule charisma a proste vse co k tomu patri ;) budu rad kdyz zavitas na muj profil a hodis naky ten koment..serus a hodne zdaru
Čau když budeš mít čas poslouchej new i malinko starší beaty ve Sninpetu když tak můžeš hodit koment :D peace
zdravim....produkce se mi libi....mel bych zajem o beat..nech mi na sebe kontakt a domluvime se.....chtel bych te totiz pozvat na svuj mixtape
serus, ukladam si ta do spriaznenych, budem ťa kontaktovať za beatz
zdravim, novy zajeb .. check
ahoj jsou to fakt pecky :) tvoji tvorbu znám velice dobře a myslím že ty budeš jednou hoodně nahoře v CZ/SK scéně. Respekt kámo. Kdyžtak čekni můj profil a dej nějakou radu, budu jedině rád :)
Zdárec Jeso ... to videjko je neskutečné ... ani bych neřek že tak dokážeš řádit na klávesy...to samplování v FL ani nemluvě ... Jen me napiš kde to mám stáhnout . no a taky bych byl rád za koment .. na icq te ani nezahlídnu, tak snad nekdy pokecáme .. potreboval bych poradit s remove mého produkčního studia .. mej se a at se daří
dobreho dne přeji, kontroluj muj profil LO3 ft MIRAGE a věc "SOUSED" přidávej komentuj dělej co uznáš za vhodný dík
hoj chlape, nedalo by se nějak domluvit na tom instru 228 ? je totální! hlavně odepiš.. ;-) mír
Zdravim, děláš pecka Beaty prosim tě přidej si mě na Icq 258755043 potřebuji od tebe něco :-)