nazdarek jeso, chcem sa ťa spytať či nahodou nemaš na sklade nejake love song..
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
nazdarek jeso, chcem sa ťa spytať či nahodou nemaš na sklade nejake love song..
A jeste jedna vec mel bych zajem o ten 241 beat rekni cenu a nak se domluvime kestli chces dat spolupraci diky
ZDary man byl bych rad kdybys ses kouknul na muj profil a okomentoval moji tvorbu ta tva je hodne dobra libi se mi hodne........diky Ejay
cest prosim te rad bych se domluvil na nejaky spolupraci zda je to možny..dik Dálí BZK
Těším se na vidko.. Tvoje music luxus !!
Tvoje music naopak moje kafe je a myslím že kvalita .)
Ať se ti daří.. a taky díky za koment..
Beatmaking ? tak na to se rád podívám.. taky sadím FL 7 , osm a devět se mě nějak kundilo.. Tvoje tvorba je luxus, je dobré vědět že toto FL dokáže, když se s tím samoseb umí.. Palec hore tvému přístupu..!!
Jedes dobre man...
Jak rikas,je na uloz.to..diky