Ten kdo dělal ty scratche vtom tracku od regimentu, palec horee petelice..celkova pecka)) instra popici))
Ať se daří
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Ten kdo dělal ty scratche vtom tracku od regimentu, palec horee petelice..celkova pecka)) instra popici))
Ať se daří
Pico ty delas cim dal tim vetsi psycha:D:D:D:D:d..blazen proste...peace hitmaker
pocuvni si moje skladby a daj vedet
serus nechces mi zrobyt dake instrumenty ?
cuz!..mas libovy pecky...238 me baví!!palec navrch
serus byvam tu,diky ale secko je na http://www.facebook.com/pages/-Melodyk-…
henta skladba je stara jak Mikulas
Dekuju za nazor, hodne me to potesilo =) At se dari.
okey moj zlaty, počuvaj určite maš icq že?
205 951 142
akapely čo su tam daj preč a zoberem ten beat a nahram ti tam jebu.
možeš poslať na mail.
tibi.gamba@gmail.com
s pozdravom
Gambačččččč
čaues moj, no tempo by vyhovovalo, akurat že ten hovoreny hlas čo tam maš by mi prejebal refren, skus spraviť niečo ešte viac sladšie, klavirik ale take tempo ako ma ten 240.
čakam...
gamba
zdravim,nedávno šel ven promotrack k mixtapu uvnitř original tak bych byl vděčnej kdybys ho poslech a zanechal koment,a ještě jsetli bych se s tebou mohl domluvit na nějaký spoluprácí?
díky,poetik