sewa brooo sedim uz u compu muzes posilat :P:D
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
sewa brooo sedim uz u compu muzes posilat :P:D
mas volne ?..instro.. s tou hlaskou je cas vilez z pravdou von?
HOJJJ.. tva tvorba podle meho gusta mas to dobre sladene.. kdybys mel zajem muzem neco podat.. tva produkce by se hodila
oki brooo oukej ja tu budu kolem 2 hodiny posli mi to na
RW.inkognito.df@centrum.cz
diyk brasko sewa
holla,sme radi ze se treky libi,teprv zaciname,hodili by se nam naky instra
sewa men tak co mas to??? hotove nak ??? cekam cekam a nic se nedeje :D:Dmeir!
Ahoj, kupuj debutovej mixtape od T-Talenta na WWW.TALENT-RECORDZ.EU .Za 100 kc dostanes naloz nejlepsich newskool tracku z Cr! 22.11 v klubu Disko Zebrak v Beroune se kona krest tapu, na ktery te timto zvu! Promin za Spam! Peace!
čau libovy instra, scheckni naš site sice to neni přes studio.
dik za koment
tež by to chtělo trochu mastru
jinak parada
www.bandzone.cz/rapway
new skaldba československa spoluprace RW + pozitif nech¨nazor !
udelame spolu mocný songy brooo!!!