odkud je ten raper z olomouce?
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
odkud je ten raper z olomouce?
ahoj..ty si mi písal, myslím sice že už niekedy v decembri..ja sa omluvam, že sa ozývam až teraz ale nebola som tu od tej doby :) takže ak ešte potrebuješ niečo prebrať tak ma najdeš na facebooku ako Jullien Ladyz Julls ;) zatim sa drž
Cao, new video a sax je nejvetsi narez.Mejse
Pico Ty cim dal vic rozbijis kamo......pecka za peckou:D:D:D: peace
čekuj new pekla z myho prvniho album ! dej Fans zanech koment díky:-)Horrorcore čti NOVINKU
Moc dobra prace men...At se dari a dale kopredu ;)
Hm,hodne dobra prace chlape!kdyz tak zavitej,at se dari:)
Ahoj,
dovol mi, abych Tě pozval na poslechnutí 2. SINGLU z LP STARONOVÝ ČAS A.K.A. ŽÁK. Track se stejnojmenným názvem ŽÁK, o produkci se postaral Warrior. :)
Příjemný poslech, Erzí! :)
>>> http://www.youtube.com/my_videos… <<<
Zdravíímm,, promin jestli otravuju či tak.. ;).. ale jestli máš čas byla bych ráda za poslechnutí mých tracků :) Tak se měj zatíím :P Ahojaaa :-)
Týnka :-))
Ps: Hodně dobrááá tvorba ,, kdyby šla spoluprááce.. dej vědět ;))) byla bych rááda :-)
Regiment - Slobodne umenie, taký podmaz si urobil to co, jebe 100% bauc kvality!!!!!