brooo svjovej mi tedy ty tva beatky pls. diky man 46-47 opravdu krutost hm napis s pozdravem RW
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
brooo svjovej mi tedy ty tva beatky pls. diky man 46-47 opravdu krutost hm napis s pozdravem RW
caues.. 46tka je zajímavý projekt ..... :)......
Zdravím chalana z našeho city!
Vydali jsme právě mixtape, tak to zčekni a napiš názor:)
zdar bracjho, doufam ze to slape, pekny svatky!
cagos bratuuu hele posli nam tedy naky ty beatky pls? musime to poslat na vyber klukum pls. diky broo:-)
s pozdravem
RW
Brácho nová instrumentálka povedená věc;)
jj dobra tvorba jen tak daleee
Mimochodom ten remix Diadi je taktiež podarená vecička, ako aj originál. A tie instruments - Instro a Instro 46, Instro 18 no klobúk dolu.
..olla bro, trošku neskôr, ale prajem šťastné a veselé. Dúfam, že medzi darmi bola nejaká tá technika a takejto tvorby tým pádom budeme počuť ešte viac. Peace a drž sa
oukej brooo tak mi to posli na meildiky man