Jeph76 - Úvod | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Jeph76 punk-rock / Městec Králové

„Polabí“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

Naposledy...

Upraveno:

Není to sice novinka, ale přesto si tato zpráva zaslouží tu být.

Od roku 2014 se naše kapela uložila k zimnímu spánku až do 30. června 2018, kdy jsme odehráli velice vydařený, rozlučkový koncert na domácí půdě v Kněžicích. Tímto vystoupením skupina Jeph76 ukončila svojí aktivní hudební dráhu.

Za dobu svého fungování jsme stihli nahrát jedno demo (Demo/2007), dvě CD (Podivnej tanec/2008 a Až tě zase potkám/2012), natočit dva celkem povedené videoklipy na písně Dva a Až tě zase potkám a odehrát 47 koncertů.

Nyní zbývá už jen poděkovat všem našim fanouškům za podporu a přízeň, které se nám od vás dostalo.

Osobně chci ještě poděkovat mým spoluhráčům a zároveň kamarádům za nezapomenutelné zážitky na pódiích i mimo ně. Díky za to!

A rozloučím se slovy klasika: "nikdy neříkej nikdy", takže nebudu říkat sbohem :-)

Tomáš


P.S.

Jako poděkování jsme doplnili náš playlist a informace o našich albech. Nyni si tedy můžete poslechnout nejen všechny songy z CD Demo 2007, Podivnej tanec, Až tě zase potkám, ale také skladbu Jenom pár snů z posledního připravovaného (a již nedokončeného alba), záznam koncertu z Městce Králové, který jsme odehráli 21.11.2009 a část kocertu z Chlumce nad Cidlinou z 27.9.2012. Můžete si také poslechnout naše povídání v pořadu amatérekých kapel na rádiu Jizera.


Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »

Poslední názory

Zobrazit všechny názory »