Ahoj frajeři:-) rád jsem vás zase viděl a slyšel ve Slovanu, super. Do Střeně bohužel nemůžu, máme hraní s Livinama, tak snad někdy jindy... Mějte se!
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Ahoj frajeři:-) rád jsem vás zase viděl a slyšel ve Slovanu, super. Do Střeně bohužel nemůžu, máme hraní s Livinama, tak snad někdy jindy... Mějte se!
7.-9.6.2013 proběhne, troufám si už říct, tradiční "soustředění" kapely. Tentokrát opět na chatě Útulna ve Střeni. Pokud bude mít někdo chuť a dá vědět předem, v sobotu 8.6. večer můžeme podniknout opět malé "vystoupení" pro pár kamárádů spojené s akustickou afterparty. Pití, jídlo a spacák s sebou ;-)
Ahoj, moc rád jsem vás včera viděl a slyšel, hráli jste super, vydařená akce, doufám, že si brzy zase společně zahrajeme...a Sprcha je výborná!
Tož,abyste nám nespílali, že se tu nic neděje....přidal jsem jednu novou písničku "Sprcha" do playlistu. Jedná se jen o rychlonahrávku z první zkoušky, ale atmosféra "prvního pokusu" se mi celkem zamlouvala, tak jsem se o ni chtěl podělit ;-)
Jo a nových songů přibývá, takže až budou zralé ke strávení, zaznamenáme. Doufám, že letos to stihnem.
Ahoj, je super, že Radkovi písničky je zase možno slyšet živě, doufám, že se někdy potkáme na společné akci, ať se vám daří!
Ahoj, chtěl bych Vám nabídnout služby jako grafik.
Tvořím pro kapely návrhy plakátů, CD obalů, předních blan na kopák a v podstatě čehokoli jiného na co si jen vzpomenete a to za velice rozumné ceny.
Ukázky a další info na plakaty.mypage.cz.
Ať to hraje.
728 771 205
vitfucik@gmail.com
Páteční "Veřejná zkouška" v Garchu se za hojné účasti zvědavých kamarádů dooost vydařila....i díky povedené afterparty s akustickou kytarou. Děkuji všem a slibuji, že si to někdy zase zopakujem ;-) a kapela JEDENKUS se vrátí na místo činu s novýma písničkama.....
Tak su tady... :-)