Ok pošlu ti ho...Ej a nedáme feat??Seš dobrej a s lidma jako ty rád spolupracuju...:-D Dej vědět jestli budeš mít zájem...Peace
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Ok pošlu ti ho...Ej a nedáme feat??Seš dobrej a s lidma jako ty rád spolupracuju...:-D Dej vědět jestli budeš mít zájem...Peace
Zdravim tě...Vím o tom beatu...Igor mi o tobě říkal...Na net se dostane jednou za čas protože doma ho nemá takže z toho důvodu ti ho asi ještě neposlal...Ale já ten cinematix mám...:)...Jestli ho chceš poslat tak mi napiš kam a pošlu ti ho...Ozvy sa a měj se...peace Ricco
cawecy nejde to poslat musim upnout :( a hned poslu neboj se
bezva tracky jen tak dal man
yes ok dneska to poslu vecer tu kulturu ted mazu z bz at pak lidi slysi ten origos yep:)
nadáár scero .....vypocul som si to...mne sa to paci .......je to kvalitka jak vzdy :D ....
moj nazor...(nic v zlom) nepaci sa mi to neak... urcite mas aj lepsie tracky
Je to bomba bratko !
Nebo to nahrajte cele, ja se hodim jen jako producent, hodim par kecu do zacatku a hotove...
Supr přesně ten beat lights on broadway sem měl na mysli... jen tam nech kousek místa pro mě jou ? :D až to budete mit nahrane tak se ozvi... a nezapomeň uložit zvlášť akapelu.. kvuli masteringu :)