Śewas poslechni naší tvorbua okomentuj díky Abde za HB :-) mej se pekne
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Śewas poslechni naší tvorbua okomentuj díky Abde za HB :-) mej se pekne
YOOO MAN MYSLIM ZE TU MAM PRO TEBE MAM NOVEJ BEAT..TAK POSLECHNI...DEJ VEDET KDYZ TAK..MIR
Zdarec man nechceš dát nijakej ft ? Líbí se mi tvoje práce dystak se ozvi zatim bye
cau bracho vim asi si o me mysliz ze sem curak neboj sa ihned akutne poslu accapely sorry moc nesle mi net omlouvam se jestli me posles do prdele chapu te :(((( hned du najit accapely a poslu ok??? .)))
jj haluz, pak ti prelozim texty ;)
jinak beaty na CYS poslu vsem priti tiden.
r1
Cau Scero,
jestli vse dopadne good tak pristi weekend to nahraju a poslu. bude to haluz...
mej se cool
R1
Ok man...Pošlu ti jeden beat na ukázku na email...Dělal ho jeden můj dobrej producent...Snad se ti bude páčit :)) Tak se pak ozvy co a jak...Zatim...The bomb forever !!!
koukám že zig zag jede!! SI JEN SEN CREW jižák . respekt super rap !!
Čau kámo :)) Musím tě pozvat na profil aby sis stáhl moje new EP...Doufám že se bude líbit.Mužem dát i nějakej ten feat jestli do toho teda pudeš,měl bych i good beat...daj vědět Peace
tak ted