paráda ,má to nadhled ,je to vtipný a fakt super, vy musíte mít ale inteligentních bab,co ? fakt respekt ,vážím si toho co děláte a vůbec bych se za to nestyděl.
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
paráda ,má to nadhled ,je to vtipný a fakt super, vy musíte mít ale inteligentních bab,co ? fakt respekt ,vážím si toho co děláte a vůbec bych se za to nestyděl.
Čus klucí hle jen tak ze srandy nechtěli by ste natočit track o ledenicích :D to je hned vedle.
......Další dobrý rapeři s budějovic ejj....
.":":"CÍKÁN:":" :":"
ahoj kluci:) máte to dobře nahraný a video taky fajn, ale dokud neuděláte feat s Fifťákem, nebude to ono..
Kluci fakt byste se do Horký vany hodili. Mrkněte na http://www.slampoetry.cz/ a přihlačšte se tady: http://www.facebook.com/event.php?eid=1…
Nechtěl by se někdo z Vás zúčastnit prvního budějovického kola Slam poetry http://www.facebook.com/event.php?eid=1… ?
Kdyžtak se ozvěte na 604721180
dobře vy krásně sesřiháný mastný slova prostě supr originál nemá šanci
kolik vas staly autorsky prava? ;)
SUPR...KRÁSNÝ SLOVA..KRÁSNÝ VERŠE..JE VIDĚT ŽE BUDĚJČÁCI NEVYMŘOU...DRŽTE SE...A JEN TAK DÁL...JE TO UŽO.
Jen tak dál :) moc se mi to líbí :)