Dokonalý songy... ;)
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Dokonalý songy... ;)
Ahoj Honzo.
Koukám, že aktivně vyhledáváš 2stýho fanouška:)
Myslím, že vše už bylo řečeno, máš to pěkný, obdivuji...a třeba se někdy doučím tu angličtinu a porozumím:)
hrajes fakt hodne dobre =) a ta prvni fotka je husta
moooc hezký, někde jsem to už slyšel... vromantickejch filmech z USA : ) jinak se mi líbí ta úvodní fotka a bicí z beatcraftu nebo čeho... : ) v zásadě to neni špatný, ale nevim.... je to tuctový
čau honzo, všechno je v pořádku! přidávám :)
..noo to Ti neviem povedať,možno že hej:) len či stihneš sa naučiť tú techniku vieš tam je iné dýchaanie a tieto veci...nie nemám..:)
pěkné, pěkné :)
zdar, super piesně, super zpěv....škoda že seš až z Práglu, jinak bych ti hned psal, jestli by sis to nechtěl zkusit s naší kapelou:-)...muzice zdar:-)
Jasně, jasně a doufám, že brzy tu budeš mít nové písničky :P Mišul
like, like, pááči sa mi :)