Cawik chlapci..v snine fakt pecka :D len skoda ze ludia boli taky jak vybluty :D
PS: dakujem za palicku :)
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Cawik chlapci..v snine fakt pecka :D len skoda ze ludia boli taky jak vybluty :D
PS: dakujem za palicku :)
ééhm ééhm..:D by som šla zopakovať tu skúšku...hehe:)):D:D
Malo kedy sa stava, ze si na koncerte vypocujem slovensku predkapelu, no vy ste ma vcera velmi milo prekvapili. Len tak dalej.
Nazdar chlapy som vás videl včera v košiciach v kolosseu a boli ste super=:D, sa teším keď znovu k nám zájdete......si vás pridám medzi obľubené...
UVIDIME UVIDZIME V
KOSICOCH NE
fest fajne vám to hralo..a to sa ukázalo aj na mojom sluchu čo slabšie počujem :D:D newadi!! oplatilo sa:)) a keď na živo je to tak ta na koncerte cíí konec :D:D po rici by bulo.
takže v piatok, že budete všetci oholený a bez chlastu :D...aj by ste mali ísť skôr do garáže, že stihnete poupratovať :D
ja mozem byt ten dirigent :DDD
heej inak v piaotk chalani oco sa pýtal že či to je slušná skúška abo jaka:D:D a že sa pôjde pozrieť aj on ale len na xvilku takže smokingi si nezabudnite obliecť a si doneste dirigenta:D:D
Cíí.. akurát som si prečítala správu od Lenky. Som skákala do XXX metrov:D:D Yúúj už sa teším.. ale upozorňujem ja wiem hrať len na akustike..elektricka ma nejako neláka ale basgitara.. hmm ta ma zaujala ale žial som nemala možnosť si na nej niečo vyskúšať..