Jakub Pavlíček - Úvod | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Jakub Pavlíček acoustic-rock / Hoslovice

„Na sklonku dní země váží kroky vzácné...“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.


Novinky

Letokruhy duše

Čtverácký úsvit křísí padlé ze sna: z propasti spánku zpět na světlo světa! Duše přivábena jitřním švitořením ptactva se zase stává tělem. Věčným návratem k pomíjivosti dneška klestí si cestu ke svému završení. Hnětena ranami osudu a životních proměn zraje ke stáří a na čele jí klíčí moudrost. Jedině člověk duše dbalý může být králem smrtelníků. Koruna patří tomu, kdo je celý, plný sebe sama. Ověnčen aurou dlouhého putování dlí na trůně smrtelnosti uprostřed tajuplné krajiny mezi životem a smrtí. Po pravici ještě tento, po levici již onen svět.  Nejpokornější z králů! Tak prostě přítomen. A přesto: co o tom může říci těm, kteří ve střípcích měsíců, dní a let dosud nespatřili tajemství mozaiky? Vyhnancům bez domova, kterým stroje vzaly duši? Tys jeden z mála, kteří ještě naslouchají zurčení horských potoků a prastaré lidské řeči. Hle, stařešinu, jenž na sklonku svých dní zakořenil na lavičce v parku, v letokruzích duše ukrývaje báseň života.  Hlava korunovaná stříbrem, tajemný úsměv mlčí zlato. Jak tiše kraluješ! Pohledem laskavým týkáš se věcí pozemských i božských, člověčích i nebeských. Když pozdní slunce hasne v korunách a přes cestu se kladou večerní stíny, tu v srdci zabolí láska k soumraku. 


Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »

Poslední názory

Veronika


Bez profilu

Kříže a kameny jsou vynikající song, text, hudba, zpěv, všechno vyladěno, rozhodně máte talent, bylo by škoda nechávat jej dál bez povšimnutí širší veřejnosti. Doporučuji propracovanější marketing.

FATAL

Zdravíme kapelu! Nově zrekonstruovaný klub Fatal na Žižkově je od září znovu v provozu, využijte tedy jeho prostor k uspořádání vlastní akce!

Fatal klub prošel v posledních několika měsících rozsáhlou rekonstrukcí, od zvukového či světelného vybavení, celkovými úpravami prostor či zázemí pro fanoušky i kapely.

Informace o klubu a pronájmech naleznete na: http://fatalclub.cz/
V případě zájmu o pronájem klubu nás neváhejte kontaktovat buď na produkce@fatalclub.cz nebo matej@fatalclub.cz.

Využijte volných termínů a přijďte si k nám zahrát, těšíme se na Vás v klubu Fatal! (Rokycanova 29, Praha 3 - Žižkov)

Zobrazit všechny názory »