Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Jakub Machač folk-blues / Mladá Boleslav

„aktuálně hostem ve folkové kapele Terrakota“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • Tak je to správné - live Orfest 62 ×
  • Tajná přání 77 ×
  • Krátký rozhovor (live Open Mic Potrvá) 70 ×
  • Křik havranů (live Open Mic Potrvá) 61 ×
  • Pár Mincí (live Open Mic Potrvá) 52 ×
  • Na plnej plyn (live Open Mic Potrvá) 48 ×
  • Tak je to správné 28 ×
  • Poznej sám sebe 89 ×

Novinky

Ohlédnutí rokem 2019

Dnešním dnem nám začíná poslední měsíc roku 2019. Nejvyšší čas udělat malé ohlédnutí tímto rokem.

Nejvíc zážitků jsem asi zažil s folkovou kapelou Terrakota z Prahy (říjen 2018 - srpen 2019). Objeli jsme několik zajímavých festivalů a soutěží a odehráli desítky hodin koncertů. Stihli jsme si za ten jeden rok společného hraní i nahrát živák ze studia v České televizi, zahrát dvouhodinový koncert s přímým přenosem v Českém rozhlase v Olomouci a hlavně jsme zažili spoustu legrace. Ze všeho nejvíc budu asi vzpomínat na naše poslední společné hraní na Mohelnickém dostavníků.

Nesmím také zapomenout na folk rockovou kapelu Resiscitace z Mladé Boleslavi. Sice jsme jako Terrakota nekoncertovali každý víkend, ale i tak je pro nás tento rok velmi důležitým. V Květnu jsme měli poslední koncert před ukončením aktivity. Zároveň to byl velmi významný a svým podáním a aranžemy jedinečný koncert.

Kapelu Resuscitace vystřídal tří měsíční hudební projekt Forget me not. Opět nezapomenutelný zážitek. Kapela sice oproti původním záměrům byla pouze jakousi ranní letní misí, ale jsem rád, že jsem se jí mohl zůčastnit.

Byl to velmi výživný rok. A jsem za něj a za všechny hudební kolegy velice rád a budu na to vzpomínat.

Aktuálně jsem hudební aktivitu velmi omezil, protože jsem se rozhodl velmi intenzivně věnovat divadelnímu svícení. Přijal jsem nabídku svítit v Městském divadle v Mladé Boleslavi. Občas si najdu čas, abych si procvičil hru na bicí soupravu a když bude potřeba, a práce to dovolí, tak jsem připraven v nějaké kapele jednorázově zaskočit.

Na léto 2020 se plánuji nabídnout jakékoliv kapele na záskok s bicí soupravou, nebo hrát s nějakým pouze letním projektem, tak uvidíme, jak to dopadne.

Jakub Machač

1.12.2019


Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »