Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Jáka folk / Ostrava

„https://www.youtube.com/watch?v=NwALfhfCGM0“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

Dvě vystoupení na obzoru

Upraveno:

V listopadu se objevím na pódiu dvakrát a to:

  • v pátek 9.11. v pražském klubu Trifot v Nových Butovicích v rámci tamějšího Open mic, vystoupí nás tam dohromady sedm. Vstupné 80 kč.
  • Ve čtvrtek 22.11. mne čeká poslední letošní (dvoj)koncert a zároveň asi nejdůležitější vystoupení mé dosavadní krátké písničkářské "kariéry". Zahraju společně se svým dlouholetým dobrým kamarádem a mým bývalým kapelníkem z Občas bandu, Standou Adamcem alias Dušanem Pantůčkem v ostravské čajovně a kavárně Písečná oáza. Zahraju většinu svého repertoáru a čeká vás i jedno malé překvapení. Budu moc rád, pokud vás přijde hodně a již teď co nejsrdečněji zvu! Videopozvánka v přípravě.

No a jinak ještě drobnost, v den výročí vzniku ČSR, tedy 28.10.2018, jsem zahrál dvě písně - jedna z nich byla samozřejmě Czechoslovakia - na jednom významném pražském náměstí. Publikum bylo na mé poměry opravdu početné. Víc ale neprozradím :-)


Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »

Poslední názory

Zobrazit všechny názory »