Jack-Off - Úvod | Bandzone.cz

Jack-Off punk-rock / Jackov

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • Jackov
    Nezařazeno

Kontakty

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Novinky

Nahrávka nového prvního plnohodnotného CD

Asi největší novinkou je to že nahráváme naše první plnohodnotný CD ....... Hotové by mělo být asi zhruba za měsíc tak doufáme že se bude líbit .....

Jinak CD nahráváme ve studiu Pavla Szabo (Studiops) když se budou nahrávky líbit tak není problém domluvit se klidně dám kontak ..... Myslím si že za ty peníze hodně dobře odvedená práce :-) ..... Hudbě zdar !!!!

Zobrazit všechny novinky

Nově přidané fotky

Zobrazit všechny galerie

Nově přidané videa

Zobrazit všechna videa

Poslední názory

fedar

Chlapáci, moc díky za včerejší záskok, pěkně vám to šlape! Tak zase za rok :-)
Zdraví F.

Bez profilu

Onur

Je to jedna písen která byla nahraná na začátku :-) Takže to bylo eště takové začáteční tvuření..... jinak pracujem na nové desce a to už s punrockem bude mít něco málo společného ale jak píše Tibor Je to jakoby punkrock ale v jiném provedení a nádechu však uslyšíte zanedlouho :-) P.S Přeji pěkný poslech :-)

Zobrazit všechny názory