Iron Maiden revival Plzeň - Úvod | Bandzone.cz

Iron Maiden revival Plzeň heavy-metal / Plzeň

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • Fear of the Dark
    Nezařazeno

Kontakty

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Novinky

ROCKOVÝ BÁL ve Staňkově

(Upraveno: )

sobotu 10.12.2022 vystoupíme v Staňkově v Lidovém domě se skvělými skupinami ErozeGallileo a Artur na společném koncertu - Rockovém bále. Zábava začíná ve 20:00 hodin a naše vystoupení začíná ve 23:00 - během večera zahrajeme skladby britské heavy-metalové skupiny IRON MAIDEN ("2 Minutes To Midnight", "The Trooper", "The Wicker Man", "Brave New World", "Fear Of The Dark", "The Number Of The Beast", "Revelations" a spousty dalších skvělých songů), tak si nenechte tuhle skvělou akci ujít. 

  IMr

Zobrazit všechny novinky

Nejbližší koncert

Zobrazit všechny koncerty

Nově přidané fotky

Zobrazit všechny galerie

Nově přidané videa

Zobrazit všechna videa

Poslední názory

Bez profilu

Iron Maiden revival (Klatovy)

Díky a díky za zájem. Třeba to někdy klapne, budeme se těšit.

HORGH DRUMS

ahoj ahoj. zajimava myšlenka s tim SRAZEM to by mohlo byt neco. tak třeba snad nekdy. jinak dik a jestě jednou zdravime. zelezna panna BRNO. 666.

Zobrazit všechny názory

Milí Bandzoňáci,

včera v pozdních hodinách jsme se stali obětí hackerského útoku a v databázi došlo k přejmenování fanoušků a alb (z toho co zatím vidíme).

Připravujeme obnovení databáze ze zálohy, prosím vyčkejte a aktuálně na BZ nic nepřidávejte ani neupravujte.

O problému víme a řešíme ho s nejvyšší prioritou.

Díky za trpělivost a držte nám prosím palce, ať vše proběhne rychle a hladce. O dalším průběhu vás budem informovat na facebook stránce Bandzone.cz.