K.iNG - Názory | Bandzone.cz

K.iNG rap / Náml

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • KiNG - Poslední Polibek
    Nezařazeno
  • Tvoř svůj osud - PROMO TRACK !! (NEW) !!
    Nezařazeno
  • Odpověď !!!! (Kiss)
    Nezařazeno
  • 03 - Začátky (ft. Kosťa) (ŠM)
    Nezařazeno
  • 05 - Otevři oči (ft skeap) (ŠM)
    Nezařazeno
  • 07 - S čistou hlavou (ŠM)
    Nezařazeno
  • 08 - Náměšť (ŠM)
    Nezařazeno
  • 13 - Krok vpřed (ŠM)
    Nezařazeno
  • Řiťojezdec (diss) (2009)
    Nezařazeno

Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.

Bez profilu

JaURI

KING???si se wyblaznil uplně težce????wsak oživotě wíš taky hruby kokot welky..uz se fakt diwim,rap neni pro wsechny..jenze jak widim tak asik jo..PS:dal nemakej nema to cenu..jen muj nazor

Zoo crew

hele klidne si zdisuj naky zvirata ty si myslis ze nam to bude vadit jestli nas das nebo ne myslis ze mi to ublizi ani trochu to co tady delam je jen tak pro prdel ne abych neco nekam dotach to si schovavam na jiny veci sou dulezitejsi veci nez rap vim ze na to nemam abych byl naka star a taky se o to nesnazim mozna by to chtelo trenink alle kamo na to neni cas nechodim totiz do skoly a uz vubec nemam cas se valet doma kdyz udelas diss tak je jasny ze to budes mit lepsi mi to zkousime takhle blbnout 2 tejdny a kdyz ho udelas dej vedet abych to slysel a mozna ti to i pochvalil ale stve me jedna vec na tobe ze prudis do abdeho je to prece jenom malej pinda kterej si chce sam sobe neco dokazat tak ho v tom prece nech tobe se to libit nemusi OK ale nekomu jinymu treba jo taky nejsou jenom lidi kterejm se tvoje hudba nelibi a neserou se do tebe

HardBitchezz crew

krali krali vsichni se u tvejch treku smáli
mamrde ty mi nebudes urcovat jestli sem nebo nejsem drzej woe tak sem malej a?? jsem stejne clovekj ako ty( teda ty ne no opičko) akorat achrujes čuromdane naserr si jo udelej si treba diss nebo 2 nebo 1526556584 mam te v piči kokote
ale kdyz udelas diss ty tak já taky ale to se poserespac do toho dam vse

HardBitchezz crew

hej mamrde sem se do tebe nesral nwm proc me spojujete s beranem a cunikem ja sem jim pomoh ab zacali pucil jim majk a udelal par featu a co ?? ja sem na tebe nic nerikal jo ?? a muj idol harry není tak si toho nech jo ja nwm ale ty taky nejsi staár jo ?? ta klidni hormon