ahoj, mam pro Tebe nabidku spolecneho koncertu s kapelou www.myspace.com/somnaa dne 8.11.v Praze - oslovuji kluby Cafe na pul Cesty, Chapeau Rouge a Divočáka v Praze ... sla bys do toho? pisni mi prosim na mail veronika@studio55.cz ...
Podobnost se určuje podle počtu společných fanoušků.











