I run through the world thinkin' 'bout tomorrow, thinkin' 'bout tomorrow!
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
I run through the world thinkin' 'bout tomorrow, thinkin' 'bout tomorrow!
No tyve basáku ty si magor :-D Ale vybral si vostrej song, to se musí nechat...
čau, bylo to supr, můžem zas na podzim něco spáchat:))
A já děkuju za zážitek :)
Dík moc ;) Vy ste hráli uplně výborně ! Dobrej cover od RATM ;) BR
sexyyyy xD jak standovi to promoutrpení kouká z očíček xD Krasavy jste všechny xD!!
Ahoj
Koncert 16.4 se blíží.....
prosím, dejte mi email na někoho z Vaší kapely,chtěl bych se domluvit co a jak ( nástrojovka, plakáty, FB... )
OK :)? Díky moc, mějte se!
Zefv AFTERSPOON
Hustokrutý...děkuji za podporu. x]
INVITATION skončili 19-20 ze 40 v PBdeníku. :D
ahoj bando, nemohli byste posunout termín hraní v trezoru na někdy jindy? jinak to totiž vypadá, že do toho s váma bohužel nepůjdem :/