In Nomine - Novinky | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

In Nomine metalcore-alternative / Praha

„New song ETERNITY out now !!!“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Nová skladba ETERNITY !!!

Rozhodli jsme se po bezmála sedmileté pauze zaznamenat jednu z našich skladeb, která byla v našem živém setlistu vždy na prvním místě. V létě letošního roku padlo rozhodnutí nahrát song Eternity, která otvírala všechny naše koncerty. Bylo pro nás záhadou, že se tenhle výbušný song, reprezentující perfektně styl kapely In Nomine, ani na jednom z našich dřívějších EP nenachází. Nikdo z kapely In Nomine se již hudbě nevěnuje, ale myšlenka zvěčnit jednu z našich nejoblíbenějších skladeb nás dal znovu dohromady. Poslední aktivní sestavu tvořil kytarista Jonáš Motyčka, baskytarista David Sýkora a zpěvák Jakub Novák, právě tato sestava stojí za nově nahranou skladbou Eternity, kterou Vám nyní přinášíme.

Tvůrce myšlenky, znovuobnovení kapely In Nomine za účelem nahrávání Eternity, Jonáš Motyčka, který song i složil, se rozhodl svěřit zvuk do rukou v tuto chvíli zřejmě nejpovolanějšího člověka na moderní metalový projev Jaroslava Lukáče ze studia Negative Tunes, který dostál své pověsti a vykouzlil přesně to co jsme požadovali, tímto mu patří velké díky ! Druhým člověkem, který stojí za soundem Eternity je Martin „Holly“ Hollandr, u kterého jsme hudbu nahráli. I jemu za skvělý přístup a vytvořenou atmosféru velmi děkujeme !

Přejeme Vám příjemný poslech !

P.S. nahrávání Eternity nám dodalo chuť „comeback“ In Nomine rozšířit o živé hraní a další aktivity, proto v roce 2017 očekávejte nejen live podání této skvělé skladby…;-)


www.negativetunes.com