wow :) velmi zaujimave a priam dobry narez :) add
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
wow :) velmi zaujimave a priam dobry narez :) add
je to brutaalne chlapi, je malokedy pocut ked niekto sa fakt do hudby vyzna a vie co nou chce povedat a dosiahnut, nie je to moj styl, ale zvladli ste to bravurne, mate hudobne citenie, tesim sa na dalsie veci :P je to po pici!!
dobra skladba... dajte sem viac na vypocutie :)
Todle je slast pro moje ouška :o) :-D
Ahoj na profilu mame dalsi novinku z noveho cd,,KOMPROMISY,,.Kdyz bude nalada tak poslechnete.Mejte se a at se dari.
Nazdar kamarati, pekne to je spravene, uz sa tesim na dalsie songy. dufam ze coskoro ich sem hodite na ochutnavku :) drzte sa a nech vam to hra aj s buducim bubenikom tak ako sa patri!
s pozdravom Palo
zdarec,
máte to hodně dobrýý, moc se mi to líbí , už se těším na další a kdyby ste nekde hráli tak pisnete..:D
Nazdarte. Pozdáva sa mi tá nahrávka...kde ste to nahrávali?
Ďakujem za info
Wigo & The Crypt
Ahojte :) Ja vás zo srdiečka pozdravujem:) a fakt...kde ste dosiahli takýto výborný hladký a vyvážený zvuk..?..?.....? páči sa mi vaše dielko výborné a ak bude koncertík tak mi dajte vedieť na toto by som si išla zašantiť :) a ako kukám tak s vami hrá Katka :) to je výborné :) nach sa vám darí tak ako v hudbe tak aj v živote a naopak pretože jedno bez druhého by jednoducho nešlo.. :) papa :)
ako ste dosiahli taky vyborny zvuk? :)