Není zač. Děláte to moc dobře, takže to nešlo si vás nepřidat. ;-)
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Není zač. Děláte to moc dobře, takže to nešlo si vás nepřidat. ;-)
Výborná muzika,hodně dobré,přeji mnoho úspěchů.Dušan,SSOGE
skvela hudba ! :) nech najdete toho bicmana koncecne ,drzim palce !
celkom fajne.. na koncert to chce ale drummera..
drzim palec ;-)
Výborná robota, ešte živého bicmena a živé vystúpenia a bude to poprdeli ;-) \m/
Wigo & The Crypt
vyborne :) pridajte dalsie skladby :)
Je to fajne a dobre sa to pocuva :) len treba chytro bubenika vychovat a hrat ;) dufam, ze coskoro sa vidime na spoločnej akcii :)
Cauko
Cekuj novy song REDEMPTION a taktiez aj s novym profilom na Myspace ;)
Dalsie tyzdne pribudnu dalsie, secko z pripravovaneho albumu LOST COURSE ktory by mal vyjst v septembri ;)
PBR
pekne pekne Chlapci.. kedy an koncerte uvidím .-))
čauko chalani..prosím vás prezvoňte ma, volajte alebo píšte mi..ja vám zavolám..potrebuje súrne dačo.. 0908474756..
díky andrej..