cawky...mno tak poslechnuto mam...dokonce 2x...a muzu ti rict ze je to dobry...texty...hudba...ruzny efekty...mno proste vsechno jen tak dal..tesim se az si budu moct poslechnout dalsi tvuj track
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
cawky...mno tak poslechnuto mam...dokonce 2x...a muzu ti rict ze je to dobry...texty...hudba...ruzny efekty...mno proste vsechno jen tak dal..tesim se az si budu moct poslechnout dalsi tvuj track
no nemáš zač...máš uplně suprový tracky
jj Dobrý :))
Jo jinak dííky moooc :-p Mááš bezva tracky :-*
vůůbec není za co!!
hmmm!! užasny trecky a ještě užasnějši hlas!! respekt hochu !! jen tak dál :)
Nevíím prostě proč ale tvoji
Muziku rááda posloucháám ...
NEvím proc sem naní zývyslá presne jak na jaykovi a Emenef tak
Na tobe .. Proste nááájs x)♥♥
HaniCZka ♥♥
Čááuki mohl by mi nekdo poslat pisnicku jsi moje mama??Jeslti jo tak se prosím ozvete na muj profil!!!
->CehaBeats..... to říká týpek který má na kontě pouhých 11 fandů?..... jdi se zakopat.... :D:D:D
Všichni teď čekáme na tvůj videoklip..... tak dupej ať můžeme hodnotit :D:D:D