Nydmany - Názory | Bandzone.cz

Nydmany hip hop-rap / Liverpool

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • Chyby ( Jayk3M, Nydmany, Tarzi )
    Nezařazeno
  • Na koho se obrátit ( feat. Jayk3M )
    Nezařazeno
  • Chci odletět
    Nezařazeno
  • Neobracej list
    Nezařazeno
  • Pořád Tě miluju
    Nezařazeno
  • Zamilovaný blázen
    Nezařazeno

Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.

S.a.b.i.n.k.a:))

moooc dobré písničky....dobře ty:D...fakt mrdy ,jak cip jsi prostě NEJLEPŠÍ...ještě jsem tady na bandu nenarazila na lepčího...což je škoda:D...nemáš žádnou konkurenci:D...jinak už by to chtělo zase nové:D:D

Jayk3M

Poznatky, atp. k tracku "Nechci přiznat" :

-občas kladeš moc velký důraz na úder (snare)
-perfektní kvalita nahrávky, moc moc dobrý, chválím
-slyším celkové zlepšení, už tolik neřveš, to je dobře, taky chválím (až na ten refrén - ale ten taky není moc uřvany, takže v poho = akorat jde trošku slyšet ten přechod (kontrast, řve to do uší)
-použité metafory "paní samota" ok
-přehazování přívlastku aby ti sedl rým = píčovina, kazí to celkový dojem, pokud nemůžeš najít rým, vyber si jiné slovo, ale zní to chujsky, např. viděl jsem tě malou, s tou chybou stálou. resp. řekl by jsi někdy v životě : je to moje chyba stálá ? nebo řekneš : je to moje stálá chyba ? opravdu to působí nepřirozeně a jde to slyšet, vyvaroval bych se toho.
-slyším v tom trochu víc uvolněnosti oproti ostatním trackům, další plus, jenomže ta uvolněnost není dostačující, pořád jde slyšet ta pomyslná "křečovitost, upjatost" zapracuj na tom a bude to skvělý :) rep pro tebe musí být zábava .. ;)

1 2 3 4 5 6 79111315 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25272931343740434547 48 49 50