Jupí !!! ♥♥♥♥♥ so je skvělý !! Strašně se těšim,jak malý dítě na dort :D:D U mě jedeš do kolečka♥ .. hlavně /♥jsi moje máma♥/ z toho jde totiš strach a to se mi uplůně líbí.Vždycky když to poslouchám tak mám husinu xD ♥ Fakt chválim,moc moc moc !! Nejlepší lidi jsou v Novým Jičíně, ted už to vim ! :D♥
Podobnost se určuje podle počtu společných fanoušků.











