novej klip je vybornej a song jeste lepsi!!!!
květoslav dolejší
To je super bomba hoši! Recenze sice furt N.D., já to vnímám ještě trošku jinak, -čerstvě po operaci srdce to ředí krev a nepotřebuju léky. TOHLE JE LÉK VOLE ! ! ! Přeji jen to nej! slávek
(to bi asy kpt. Frank nevYdejchal cha,, viť páťo:)












