Zdarec pánové . Včera ve Studénce výborný set . Drtíte to dobře a já vás tam sypu . Laca
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Zdarec pánové . Včera ve Studénce výborný set . Drtíte to dobře a já vás tam sypu . Laca
Zdarec pánové.Nová mcd je totální masakr,mazec,bomba a já nevim co jeste:).Klobouk dolu před jurgenem,odsypal to nadlidsky!!!!zatim se mi to jeste nezastavilo v přehravači:)
Čauky,tu je pár fotek ze Žluťáku.
http://sjuzn666.rajce.idnes.cz/Obscene…
Cuz, tak tenhle profil je nas, delame konciky v LBC jaksme se bavily v sobotu s Vlakinem, tak se pripadne ozvete kdybyste jeli kolem do toho nemecka...
Ja už vas znam tak dlouho a až ted sem to našel,vlastně si vzpoměl.
cuz Trainin... neboj bude valit jeste vic ;-) dikes!!! Jarda
nový vály jsou vražda!!!!
Zdarec chlapaci, hodte prosim baner na czech death fest tady k Vam na profil,diky moc, Goro. Ke stazeni je na webu festu!!!
Zdravím Ingrowing dva nové songy je neskutečně rychlá a vynikající palba.Jaké bylo tour?Mějte se famfárově Zbyndis
Fakt super!!!Nářez jako kráva,ta ta ta ta ta ta..uta uta to nemá chybu.Ty dva nový songy na 1*