Zdarec chlapci...muzika je výborná a nové songy jsou super...at to takhle dobře šlape i nadále...mějte se a zatím čáááááu
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Zdarec chlapci...muzika je výborná a nové songy jsou super...at to takhle dobře šlape i nadále...mějte se a zatím čáááááu
Neznaboh včera diktoval!..! .....jízda panďuláci...
Krhanice paráda!!!na prasklou strunu sere pes:))
Myslím, že to bylo v pohodě, navíc stává se, ale na pozitivním dojmu z Vaší bandy to rozhodně neubralo :-).
Ahoj pánové,
tak jsem na Vás strašně těšila na Czech Deathu :-/ a poté si říkala, kde Vás uvidím no a byli jste v Krhanicích! Výborná atmosféra, parádní zvuk, skvělí Ingrowing :-). Ať Vám to hraje a co do hudbotvůrčení - jen tak dál ! ! ! S pozdravem Nikol
Cus ! Neco jsme nahodili na web,tak se mrknete a poslechnete,kdyz bude dlouha chvile... ;-) At se dari...
Zdar chalani! Novy songy - masakr
Vlakine ty sis nechal uříznout nohy??? No nic.... Budeš mít ode mě mail ohledně listopadu. Snad to klapne. Grind Core mafia severní čechy
to sme rádi,že se to líbí takovýmu gurmánovi jako si ty,tak si tě taky přidáme.akorát nevím proč nám ta první hraje víc nahlas než ty dvě ostatní..ale neni to finál tak to snad nevadí,až to bude s voxem,tak se ještě vše pokroutí a nabuší .. měj se jeník