Ingeborg - Úvod | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Ingeborg jazz-blues / Ostrava

„Natočení skvělých coverů v netradičním kabátě“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • Miss Otiss regrets 53 ×
  • Venus 84 ×
  • Somrkralka blues 68 ×

Fanoušci: 4

Spřízněné kapely: 1

Podobné kapely

Statistika profilu

Návštěv dnes
1
Návštěv celkem
780
Poslechnuto skladeb
206
Profil registrován
8.1.2018

Novinky

Poděkování za podporu v roce 2017

Upraveno:

Uplynulý rok se stal pro muzikanty kapely INGEBORG důležitým mezníkem pro vytvoření hudebního výrazu kapely. Obohacení repertoáru i výrazu působením nové zpěvačky dodalo všem členům kapely energii pro další koncertování i novou tvorbu. Také odezvy na koncerty v závěru roku nám dodaly chuť do dalšího působení na započaté hudební cestě.

Děkujeme všem dosavadním příznivcům za jejich podporu a těšíme se na setkání na koncertech v roce 2018 i  na nové příznivce kapely.


Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Poslední názory

Slávek


Bez profilu

Ahoj, vaše tvorba mě zaujala. Máte před sebou nějaké koncerty, abych si vás mohl poslechnout tzv. na živo ? Díky za info

Jiří (Newman) Novák

Nemohu mluvit za ostatní členy, ale pravdou, že v této části světa máme velkou fanouškovskou základnu. Podle posledních zpráv bylo plánováno vytoupení přímo na Hartě průplavem na pronajaté lodi. Jelikož hrajeme akusticky, je to realizovatelné poměrně snadně. Nicméně letošní sucho v tomto plánu udělalo celkem slušné stop. Protože jsme všichni silně vytížení jako ostatně všichni na této planetě (turné s jinými uskupeními a samozřejmě již dříve zmíněná studiová práce) já osobně bych to viděl na podzim. Náš tour manager včetně technicko - ekonomické kanceláře, která nám show zaštíťuje s námi na podzim počítá. Z mé strany se budu snažit o přípravu něčeho nového vlastního s prvky "Scat", který není až tak v dnešní době slyšet.

BluesAncha


Bez profilu

Byla jsem na vašem koncertu v Dlouhé Strání. Super atmosféra i když byla zima jak v rusku. Kdy zase budete mít nějaký koncert kolem Harty?

Zobrazit všechny názory »