Infuzze - Úvod | Bandzone.cz

Infuzze crossover-grunge / Praha

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • Metr a půl (Černá 2006)
    Nezařazeno
  • To znám (InfuZze 2010)
    Nezařazeno
  • Útěky (No Aplauz = No Art 2012)
    Nezařazeno

Kontakty

Novinky

Novinky do nového roku 2014

(Upraveno: )

Ahoj přátelé, na úvod bychom Vám chtěli všem popřát do nového roku hodně štěstí a zdraví! Také trochu doufáme, že zachováte přízeň naší kapele! Letos to budeme zřejmě potřebovat, jelikož se nás rozhodl opustit náš dosavadní zpěvák Honza aka Mastix, jsme nyní tak trochu bez jednoho člena.

Možná by se hodilo říci co se za poslednéch tři a půl roku v kapele stihlo, ve zkratce by se dalo začít u nepřeberného množství zkoušek, koncertů a akcí: { Praha, Ostrava, Jičín, Liberec, etc..}, účast na festivalech a soutěžích: {Oleško Woodstock, Tlustofest, Palác Akropolis Future Line, Skutečná Liga}, různé maratony, čarodějnice, soukromé akce, bajkerské akce a také jedno tour. Trochu se něco náhrálo ve studiu a zmástrovalo k poslechu v Biotech studiu. Sakum prdum toho nebylo málo ani moc, tak nějak akorát.

Nebudeme tedy dlouho smutňit, děkujeme Mastixovi za dlouhou plodnou spolupráci a zároveň přejeme hodně úspěchu v životě a další hudební kariéře. A teď už vzhůru do hledání nového zpěvaka a možná i nějakého klávesáka, možnosti tu přeci jsou. Předem uff :-)

Keep in touch Infuzze

Zobrazit všechny novinky

Nově přidané fotky

Zobrazit všechny galerie

Nově přidané videa

Zobrazit všechna videa

Poslední názory

Bez profilu

Joetoul

Tak to je maso! Tohle sem netušil!

Bez profilu

Assassin

Dlouhý Pád !!!!! mega pecka ...

Zobrazit všechny názory