Infuzze - Úvod | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Infuzze grunge-rock / Praha

„Infuzze - máme přestávku do neurčita“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

Novinky do nového roku 2014

Upraveno:

Ahoj přátelé, na úvod bychom Vám chtěli všem popřát do nového roku hodně štěstí a zdraví! Také trochu doufáme, že zachováte přízeň naší kapele! Letos to budeme zřejmě potřebovat, jelikož se nás rozhodl opustit náš dosavadní zpěvák Honza aka Mastix, jsme nyní tak trochu bez jednoho člena.

Možná by se hodilo říci co se za poslednéch tři a půl roku v kapele stihlo, ve zkratce by se dalo začít u nepřeberného množství zkoušek, koncertů a akcí: { Praha, Ostrava, Jičín, Liberec, etc..}, účast na festivalech a soutěžích: {Oleško Woodstock, Tlustofest, Palác Akropolis Future Line, Skutečná Liga}, různé maratony, čarodějnice, soukromé akce, bajkerské akce a také jedno tour. Trochu se něco náhrálo ve studiu a zmástrovalo k poslechu v Biotech studiu. Sakum prdum toho nebylo málo ani moc, tak nějak akorát.

Nebudeme tedy dlouho smutňit, děkujeme Mastixovi za dlouhou plodnou spolupráci a zároveň přejeme hodně úspěchu v životě a další hudební kariéře. A teď už vzhůru do hledání nového zpěvaka a možná i nějakého klávesáka, možnosti tu přeci jsou. Předem uff :-)

Keep in touch Infuzze


Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »

Poslední názory

Joetoul


Bez profilu

Tak to je maso! Tohle sem netušil!

Assassin


Bez profilu

Dlouhý Pád !!!!! mega pecka ...

Zobrazit všechny názory »