Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

In-Fear-No rock / Osek

„Kapela ukončila svou činnost“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

Po dlouhé době...

Zdravíme zbylé fanoušky kapely... =o)

Jak jste si jistě všimli, na tomto profilu se již delší dobu neodehrálo nic nového, a tak se to teď pokusíme napravit =o) Kapela IN- fear- NO v posledních měsících prochází menší krizí a zkoušení uvízlo na mrtvém bodě. Po dlouhých letech naši kapelu opustil basák Míša, protože mu na hraní nezbýval čas. Kapela tedy zkoušela najít basáka nového, ale dosud se jí nezadařilo...I přes občasné neshody na zkouškách zřejmě až teď poznáváme, že Míša byl prostě NÁŠ a bez něj není kapela kapelou..Bohužel prozatím Míša o návratu neuvažuje a my se tak nějak nedokážeme pohnout z místa. Hraní nám OPRAVDU moc chybí, přibyla další spousta textů, které jen čekají, až dostanou svou hudební tvářičku...A tak nezbývá než se zeptat : NENAŠEL BY SE NĚKDE V OKOLÍ MOSTU A TEPLIC SLUŠNÝ BASÁK, KTERÝ BY TO CHTĚL ZKUSIT S KAPELOU, KTERÁ NIKDY NEMĚLA O HRANÍ NOUZI A SOUSTŘEDÍ SE JAK NA VLASTNÍ, TAK NA PŘEVZATOU TVORBU? Případné ohlasy očekáváme buď  tady nebo na kapelním emailu infearno@seznam.cz.

Nabízíme prima kolektiv =o))

Z Ifno MÁJA

 

 


Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Poslední názory

Dalien

Ahoj, už jsme se viděli na festu v Oseku minulý léto.....no nicméně jsem basák a momentálně jsem odešel od kapely a sháním jinou a u vás jsem si všiml, že sháníte basáka, tak se mi kdyžtak ozvěte na email: basak.pnd@centrum.cz nebo na tel. 608449054.

Zobrazit všechny názory »