Indeed Voices - Úvod | Bandzone.cz

Indeed Voices alternative-rock / Šternberk

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • 01 Vlaky
    Nezařazeno
  • 02 Záchodové Prkýnko
    Nezařazeno

Kontakty

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Novinky

Koncert !!

(Upraveno: )

____________________________________________________________________

____________________________________________________________________

Po zimním spánku nastal čas, abychom se Vám zase ukázali..

.................................................................................................................................................................

Tento rok bude na koncerty štědrý, tak to tu pravidelně kontrolujte, ať Vám nic neunikne.. :)

____________________________________________________________________

____________________________________________________________________

 

Zobrazit všechny novinky

Nově přidané fotky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

mARLO sTANFIELD

no serus serus...az teraz som sa prihlasil asi po roku...soundcloud hlavne riesim :) pacite sa mi...chytlave a neobycajne melodie, plus vseliake protidoby a protirytmy, zensky hlas ....drzim palce v dalsom zdokonalovani...sledujem

Bendam

Ahoj, omlouvám se za tak opožděnou odpověď. Přestože nejsi jediný, který tento názor měl a já osobně tomu i dost věřím... nevím, co jde z pódia ven. Já osobně jsem byl, až na nějaké maličkosti, spokojen, co se týče nazvučení kapely na pódiu. Myslím, že jsme se všichni slyšeli atd... Jestli je to naše chyba, to opravdu netuším. Snažím se dělat všemožné, aby kytara nebyla přebasovaná nebo zahuhlaná a nebo cokoliv, co by mohlo kazit celkový dojem... Přesto je to pro nás velká zkušenost a díky za objektivní názor. Snad se při dalších koncertech těmto nepříjemnost vyvarujeme, díky.

Bez profilu

Petr

Ahoj, dnes (18.8.2013) jste hráli ve Šternberku na náměstí. Zpěv absolutně nesrozumitelný, kytara hrála někde ve "Štarnově nebo dál", bicí dost převyšovaly vše a basa nevýrazná. Zvukař se oháněl tím, že on za to nemůže.
Je to obrovská škoda. Jinak to mohlo být super.

Zobrazit všechny názory