Hehe :) nevadí :) možná se přijedou mrknout na váš koncík v Práglu a aaž pak v Teplicích :)
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Hehe :) nevadí :) možná se přijedou mrknout na váš koncík v Práglu a aaž pak v Teplicích :)
Ahoojte :) v Mostě jste byli skvělý!!! jen tak dál :) Mája (ta co chtěla paličky :D )
Ahoj hele v koncertech máte chybu Hvězda a Božák jsou dva rozdílny kluby a my s izahrajem na Hvězdě :-)Božák je o pár metrů jinde :-) zati mtě pic
smrt666 zdraví Incarnate byl jsem na vás v KH v český 1 a prostě mazec hrajete skvěle jen tak dál
Zdarec chlapáci díky že jste přijeli,skvěle zahráli nový zpěvák super.Těšíme se taktéž na březen zatím pic hážu si vás všechny do kámošů jste fajn banda,za ARACHNE Zbyndis
cuz, zveme na koncik do Liberce...
http://www.cbty.ic.cz/akce/jsem5.JPG
Ahoj klucí
Včera supr u Křivana :-)
Belfegor zdraví Incarnate.Opět poslouchám a nemá to chybu!AVE SATANAS!
Zdar opilci :), dík za přání. Vám přejem taky hodně úspěchů hudebních i alkoholických... jo a co se týče ankety tak se rádi necháme pozvat :)).
Nazdar ďáblové!
Mockrát děkujeme ;)
I my přejeme plno koncertů,spousty nových fanoušků a ty správný nápady!
Čaues DS Team