Rád bych jel s Vámi do Bratislavy - máte f káře ještě místo?
Podobnost se určuje podle počtu společných fanoušků.
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Rád bych jel s Vámi do Bratislavy - máte f káře ještě místo?
Děkujemé!
Sojky
Zdar, no to musí posoudit on sám, jestli jsme dobý nebo ne d:c). Mějte se
Budu to sledovat,ale radši dejte vědět :-)
Ahoj,neuvažejete náhodou o koncertě v Brně?
Nazdár. 16.2.2008 Bratislava klub Randal. Víš Co?
Kluci z immunology jsou super mám tu čest se snima znát osobně sem tak trochu jejich součást sou to prostě super týpci:)
WE reply your mail!
Nazdár sem nevedel ze ste tady taky. Respekt punkáči!