2 Filip: Nevím,nevím jak by to znělo kdyby jsi chyběl na vašem koncertě :P
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
2 Filip: Nevím,nevím jak by to znělo kdyby jsi chyběl na vašem koncertě :P
Nazdár,já díky :) Jinak pokud bude čas,tak se ukážu...ale spíš bych to viděla na 19.4. :o)No nic,mějte se a díky za dobrou hudbu :o)Čágo Mischa :o)
Sakra, mám já to ale pech. 18. 3 a 20. 3 v Praze budu, ale zrovna na toho 19 se musím vrátit domů. To je na mašli, protože bych vás strašně rád viděl. No nic, tak příště.
Cao, cesta v sobotu do blavy nebola, takze som sa nestavil. Mozno nabuduce...hrate na SK este niekedy???
Posledně to byla hrubá party - sem se napíchnul na použitej hák. Super...:(
19.4.08 máme odehrát set na Fousageho nejhrubší party v Praze. (hell.cz)
Sehnal sem vám do Blavy velký auto, takže beru tu velkou motorovku na koncik
Hysterická Dorota Vám přeje dobrou noc
Prasopes a hysterická dorota džem a chleba pohrabáčem uhranutá se omámená potácí a neví kudy kam.
Do Bratislavy nás jede 8 ve dvou autech plus naše krámy na vystoupení takže se asi nevejdeš.